Nasza kadra

AKADEMIA ROZWOJU MALUCHA

Zespół dydaktyczny Akademii Rozwoju Malucha w swojej pracy stwarza interesujsce sytuacje dydaktyczne i wychowawcze. Wdraża nowatorskie programy, analizuje ,monitoruje i opisuje postępy swoich wychowanków.

 

W każdej grupie pracuje dwóch wykwalifikowanych nauczycieli. Nasze panie wyróżnia przede wszystkim wysoka kultura osobista, troska i odpowiedzialność za powierzone im dzieci.

Nauczycielki oprócz wykształcenia pedagogicznego, mają ukończone liczne kursy doskonalące:

  • Praca metodą Weroniki Sherborne ,
  • Umiejętności wychowawcze wg koncepcji wychowania Thomasa Gordona ,
  • Ruch , taniec i muzyka w pracy z małymi dziećmi – Klanza,
  • Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Renatka


Właściciel  przedszkola „Akademia Rozwoju Malucha”

Mama trójki dzieci również  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi .  Praca to moja pasja i cieszę się ,że mogę się spełnić w tym co przynosi mi najwięcej radości.

Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Kamila


Radość z kształtowania osobowości małego dziecka jest rodzajem pozytywnej energii, której nie da się zastąpić niczym innym. Dlatego od wielu lat pracuje z dziećmi. Szczery uśmiech, radosne serce oraz zaufanie dziecka to największy zaszczyt oraz nagroda jaka może mnie spotkać za to co robię. Praca z dziećmi to ciągła przygoda pozwalająca odkryć siebie, a z drugiej strony przygotować naszych małych podopiecznych do pięknej, a zarazem trudnej i wymagającej podróży przez życie.

 

Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Kasia


Dlaczego kocham prace z dziecmi ? Dzieci nie ukrywaja emocji , mowia co mysla , nie boja sie , ze ktos pomysli sobie o nich zle , maja niesamowita wyobraznie , uwielbiaja ruch , ciesza sie z malych i duzych rzeczy , sa otwarte i szczere , kochane , dlatego praca z nimi daje mi satysfakcje i spelnienie . Jednym slowem , to my dorosli mozemy sie od nich uczyc szczerosci i bycia soba bez zakladania maski.

Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Renata


Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Wykazuję się troską i dbałością o Moich podopiecznych, a dzięki otwartości z łatwością nawiązuję pozytywne relacje. Praca z maluszkami daje mi ogromną satysfakcję, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech i zadowolenie rodziców. "Bo gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J. Korczak.

Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Wioletta


Wioletta to wesoła, pogodna, rozśpiewana ciocia. Uwielbia zajęcia plastyczne, przy których można się pobrudzić.

Akademia Rozwoju Malucha s.c.Renata Porębska,Paweł Porębski

Ciocia Urszula


Jestem osobą otwartą i zaangażowaną w pracę z dziećmi. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi oraz z rodzicami.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.  Swoją pracę wykonuję najlepiej jak potrafię, dbając o ich rozwój poprzez zajęcia oraz dbając o ich bezpieczeństwo.

Adres

Akademia Rozwoju Malucha

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 4603-982 Warszawa

Kontakt

Renata Porębska właściciel
Dyrektor Żłobka

+48 607 822 808

r.porebska@interia.pl

Monika Gąsiorowska właściciel
Dyrektor Przedszkola

+48 606 140 503

Otwarte

Pon. - pt.
7:00 - 18:00

Linki